back to top
20.6 C
Trikala
Κυριακή, 26 Μαΐου, 2024
ΑρχικήΠόλη & ΠεριφέρειαΤα δρομολόγια των ΚΑΜ Τρικάλων

Τα δρομολόγια των ΚΑΜ Τρικάλων

Σχετικά Άρθρα

Κεφάλα, Αβραμόπουλος και Κουτσονάσιος σε περιοδεία στα Μοναστήρια (φωτό)

Για δεύτερη φορά βρέθηκε στα Τρίκαλα σε διάστημα λίγων...

Μνημόσυνο στο Μνημείο Πεσόντων 6ου Συντάγματος στο Ζάρκο Τρικάλων (ΦΩΤΟ)

Τελέστηκε το πρωί της Κυριακής στο μνημείο του Αγνώστου...

Επίσκεψη Δαφέρμου Μαρία σε Τρίκαλα & Καλαμπάκα

Τον νομό Τρικάλων θα επισκεφτεί η Δαφέρμου Μαρία υποψήφια...

Ημ/νια:

Ανακοινώνεται ότι για το χρονικό διάστημα από 22 έως 28 Απριλίου 2024, τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλίας θα είναι τα ακόλουθα:

ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ:

1η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

  • Δευτέρα (22-04-2024) και ώρες 08:00 – 15:00: Αμπέλια – Κλεινός – Καλογριανή – Γλυκομηλιά – Παλιοχώρι – Αηδόνα – Χρυσομηλιά – Ελάτη

  • Τρίτη (23-04-2024) και ώρες 08:00 – 15:00: Αγ. Δημήτριος – Ξηρόκαμπος – Οξύνεια – Αγναντιά – Σταγιάδες – Κακοπλεύρι – Αγιόφυλλο

  • Τετάρτη (24-04-2024) και ώρες 08:00 – 15:00: Περτούλι – Νεραϊδοχώρι – Πύρρα – Αγία Παρασκευή – Μηλιά – Κατάφυτο – Ανθούσα – Χαλίκι

  • Πέμπτη (25-04-2024) και ώρες 18:00 – 01:00: Μεγ. Κερασιά – Ορθοβούνι – Τρυγώνα – Ανάληψη – Πεύκη – Κορυδαλλός – Παναγία – Μαλακάσι

  • Παρασκευή (26-04-2024) και ώρες 18:00 – 00:00: Καστανιά – Αμάραντος – Στεφάνι – Δολιανά – Κρανιά – Καλλιρόη – Πολυθέα

  • Σάββατο (27-04-2024) και ώρες 08:00 – 14:00: Μηλότοπος – Ελάφι – Καλομοίρα – Ματωνέρι – Αμπελοχώρι – Καστανιά – Τριφύλια – Κρύα Βρύση

2η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

  • Δευτέρα (22-04-2024) και ώρες 18:00 – 01:00: Πύλη – Κοτρώνι – Βροντερό – Βλάχα – Περτούλι – Νεραϊδοχώρι – Πύρρα – Δέση – Αγ.Νικόλαος – Δροσοχώρι – Γαρδίκι – Αθαμανία

  • Τρίτη (23-04-2024) και ώρες 18:00 – 00:00: Καλαμπάκα – Σκεπάρι – Γάβρος – Θεοτόκος – Αχλαδέα – Ασπροκκλησιά – Ψήλωμα – Κερασούλα – Αγ. Τριάδα

  • Τετάρτη (24-04-2024) και ώρες 08:00 – 15:00: Πύλη – Στουρναρέικα – Βαθύρευμα – Λιβαδοχώρι – Ν. Πεύκη – Μοσχόφυτο – Βαλκάνο – Πολυνέρι – Μεσοχώρα – Αρματωλικό – Αετός – Παχτούρι – Λαφίνα – Κορυφή – Νεράιδα

  • Πέμπτη (25-04-2024) και ώρες 08:00 – 15:00: Κονισκός – Φλαμπουρέσι – Γερακάρι – Λογγά – Αχελινάδα – Μαυρέλι – Φωτεινό

  • Παρασκευή (26-04-2024) και ώρες 08:00 – 15:00: Ρίζωμα – Πλάτανος – Αρδάνι – Λαγκαδιά – Ελληνόκαστρο – Λιόπρασο – Κουμαριά – Αγριελιά – Διάσελο – Αχλαδοχώρι

  • Κυριακή (28-04-2024) και ώρες 18:00 – 00:00: Ξυλοπάροικο – Πρόδρομος – Γοργογύρι – Κόρη – Γενέσι – Ανταλλάξιμα – Καλονέρι – Βυτουμάς – Αγία Παρασκευή – Κορομηλιά – Κρύα Βρύση

ΝΟΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:

  • Δευτέρα (22-04-2024) και ώρες 17:00-24:00: Κανάλια – Φανάρι – Αγ. Ακάκιος – Ελληνόπυργος – Ελληνόκαστρο – Αμυγδαλή – Κρυοπηγή – Ανθοχώρι

  • Τρίτη (23-04-2024) και ώρες 08:00-15:00: Καταφύγι – Αγ. Αθανάσιος – Καστανιά – Μούχα – Ανθηρό – Καροπλέσι

  • Τετάρτη (24-04-2024) και ώρες 08:00-15:00: Λουτροπηγή – Ρεντίνα – Αηδονοχώρι – Βαθύλακκος – Κτιμένη

  • Πέμπτη (25-04-2024) και ώρες 08:00-15:00: Πορτή – Τρυγώνα –Βατσουνιά – Δρακότρυπα – Οξυά – Αργιθέα

  • Παρασκευή (26-04-2024) και ώρες 08:00-15:00: Καλύβια Πεζούλας – Κρυονέρι – Πεζούλα – Νεράιδα – Φυλακτή – Νεοχώρι

  • Κυριακή (28-04-2024) και ώρες 19:00–24:00: Ανάβρα – Αχλαδιά – Λεοντάρι – Ασημοχώρι – Γραμματικό

Ροή Ειδήσεων

geogreen
tsililis